ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Як багато можна дізнатись знаючи іноземні мови, адже можливість поспілкуватись з іноземцями може в будь-який момент з'явитись у вашому житті. До цього потрібно бути готовими. Тому іноземні мови, особливо, англійську, школярі починають вивчати вже з першого класу. Вже на 9 рік навчання, учні змушені здавати державну підсумкову атестацію, що покаже справжні знання дев'ятикласників. Наш портал готовий допомогти вам у підготовці до іспитів. Заходьте на сайт та відкривайте збірник завдань до Підсумкових контрольних робіт ДПА Англійська мова 9 клас 2017 року (Підручники і посібники) в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Збірник містить 30 варіантів завдань, кожне з яких складається з читання, використання мови і письма. Заходьте та користуйтесь нашими посібниками без зайвих проблем та з користю для вас.

Збережи в закладки
ОлиФка 73437 20.04.2018 15:16
avatar
buttons