ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів було і є завжди дуже важливо якісно виконувати державну підсумкову атестацію з будь-якого предмету. Так, для цього учням необхідно прикласти багато сил для підготовки до цього. Тому, наш сайт підготував для учнів посібник Підсумкові контрольні роботи Історія України 9 клас Горинська І. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання. Таким чином, маючи такий збірник, учні зможуть завжди безперешкодно і ретельно підготуватися до ДПА 2018, на якій учні виконають всі завдання правильно і отримають лише відмінні оцінки. І не потрібно шукати такий посібник чи його аналоги в бібліотеці і книжкових магазинах, а одразу використовуйте його на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть свою підготовку досконалою і простою одночасно.  

Збережи в закладки
Paul_G_ 9209 24.05.2018 16:08
avatar
buttons