ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Шпаргалка:

Не знаєте як правильно і швидко підготуватися до державної підсумкової атестації 2015 з історії України? Відповідь на питання лише єдине- Відповіді до ДПА 2015 з Історії України 9 клас. Даний посібник містить в собі все необхідне для того, щоб добре підготуватися до ДПА 2015 з історії України. Одним словом дані відповіді створюють відмінні умови для підготовки до іспиту, лише потрібно для них приділити час і бажання. І вже після сумлінної роботи з відповідями, учень оддночасно повторить пройдений матеріал і засвоїть новий і в той час ефективно підготується до ДПА. Але не потрібно думати, що дані відповіді потрібні лише для того, щоб взяти їх на іспит і списувати. Це не допоможе ніяк, якби учень цього не хотів. Даними відповідями потрібно користуватися правильно і тоді результат буде максимальний, а саме- відмінна оцінка за іспит.

Збережи в закладки
Dead_memories94 37362 24.05.2018 00:01
avatar
buttons