ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для підготовки до державної підсумкової атестації дуже важливо використовувати не лише збірники завдань, але й відповіді до них. Тому що учні, тренуючи виконувати типові завдання збірників завдань повинні розуміти в чому їхня помилка, або вони правильно виконують завдання. Таким чином, наш сайт підготував Відповіді до Підсумкові контрольні роботи Історія України 9 клас Горинська І. ДПА 2018, які дозволять учням найкраще підготуватися до ДПА 2018 з такого складного предмету. Тому, використовуючи представлені відповіді і збірник на нашому сайті, учні ретельно і досконало підготуються до атестації, на якій виконають всі поставлені завдання правильно і на відмінну оцінку. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 8075 24.05.2018 16:23
avatar
buttons