ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

В цьому навчальному році всі дев'ятикласники здають шкільні іспити з багатьох предметів. Для більш повного повторення пройденого матеріалу розроблені спеціальні посібники. Вони існують різних видавництв та за багатьма авторами, кожен зможе знайти той збірник, за яким навчають у його школі. Екзамен з історії України обіцяє бути складним, тому до нього пропонуємо готуватись за збірником завдань, який ви вже оберете самі. До збірника у нас на сайті в режимі онлайн є відповіді до Підсумкових контрольних робіт Історія України 9 клас Державна підсумкова атестація 2017 за видавництвом Підручники і посібники. Для користування посібником непотрібно попередньої реєстрації, все абсолютно безкоштовно. Заходьте з будь-якого пристрою, до якого підключений Інтернет та готуйтесь до шкільних іспитів із задоволенням.

Збережи в закладки
ОлиФка 17188 26.04.2018 12:34
avatar
1
На первое задание в первом варианте правильный ответ Г,если верить википедии.
avatar
buttons