ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

anya6419

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Цей рік принесе багато нового в життя учнів, зокрема, вони будуть здавати шкільні іспити, що покажуть справжні знання кожного. Для того, щоб якнайкраще підготуватись до державної підсумкової атестації розроблені спеціальні посібники та збірники завдань. Їх ви можете знайти на нашому сайті. Вирішуйте завдання зі збірників та перевіряйте свої рішення у нас, просто знайдіть для цього розділ, що вас цікавить, а саме відповіді до Підсумкових контрольних робіт Історія України 9 клас ДПА 2017 видавництва (Генеза). Також доступні підручники інших авторів, за якими готуються до іспитів у школах України. Всі посібники з відповідями в режимі онлайн та повністю безкоштовно для перегляду всім охочим. Електронні відповіді повністю відповідають їх паперовим аналогам, вірогідність помилки зведена до нуля.

Збережи в закладки
ОлиФка 21275 26.04.2018 10:36
avatar
buttons