ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Якщо учні використовують наші збірники як містяться на сайті, то це означає що учні на правильному шляху. Але потрібно також розуміти, що якісним доповненням до всіх збірників являються відповіді до них. Тому, наш сайт підготував для учнів Відповіді до Збірник завдань Історія України 9 клас Власов В.С. ДПА 2018, які дозволять якомога краще підготуватися до ДПА з такого складного предмету. Адже історія вміщує в собі багато матеріалу, який необхідно опановувати на уроках і володіти ним на ДПА 2018. Тому, не потрібно шукати різноманітні посібники і підручники, а одразу завітайте на наш сайт. Адже лише на нашому сайті учні можуть використовувати в будь-який зручний час представлені відповіді абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 12457 24.05.2018 01:44
avatar
buttons