ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

savschuk, bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вже зовсім скоро учням потрібно буде виконувати державну підсумкову атестацію з різних предметів. Але не кожен учень на даний момент якісно підготовлений до ДПА. Особливо мало учнів можуть підготуватисядо атестації з історії України, адже необхідно повторювати великий обсяг матеріалу. І тому наш сайт підготував для учнів дев'ятого класу Збірник тестових завдань Історія України 9 клас Державна підсумкова атестація 2016. Представлений збірник дозволить учням ознайомитися з типовими завданнями ДПА 2016 з історії України. І для того, щоб готуватися з допомогою даного збірника, учням не потрібно витрачати кошти на його купівлю. Адже на нашому сайті він доступний в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Тому поспішате використати можливість переглядати його на нашому сайті. 

Збережи в закладки
Dead_memories94 16493 24.05.2018 16:51
avatar
1
rah найс
avatar
buttons