ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

У кінці цього навчального року всі дев'ятикласники здаватимуть державну підсумкову атестацію з основних шкільних предметів. Не виключенням стане і урок Історії України. Іспит очікує складний, проте дуже цікавий, тому краще до нього підготуватись ви зможете разом з нашим порталом, де зібрані збірники завдань та відповіді ДПА 2017 на будь-який смак. Відкривайте збірник завдань ДПА Історія України 9 клас 2017 О.І. Гук (Освіта) в режимі онлайн з вашого комп'ютера, ноутбука або ж мобільного пристрою. Збірник виконано за редакцією О.І. Пометун та він складається з 6 контрольних робіт у двох варіантах і зручного бланка для відповідей. Знаходьте у нас на сайті абсолютно безкоштовно ще й електронні відповіді до цього збірника та готуйтесь до іспитів 9 класу із задоволенням. Ми завжди раді вам допомогти! 

Збережи в закладки
ОлиФка 24036 26.04.2018 12:29
avatar
buttons