ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Скоро шкільні іспити, до яких потрібно сумлінно готуватись. Учням буде складно звикнутись з цим навантаженням, адже іспитів буде багато, кожен з них важливий по-своєму. Готуйтесь до державної підсумкової атестації разом з нашим порталом, що доступний в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Відкривай збірник завдань для підсумкових контрольних робіт ДПА Історія України 9 клас 2017 Ю.Г. Лебедєва (Генеза) у нас на сайті абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. До того ж, тепер з'явилась можливість брати улюблені збірники та посібники з собою в школу, просто відкривши наш портал зі свого мобільного пристрою. Також після рішення самостійно завдань зі збірника, ви можете відкрити відповіді до цих завдань у нас в режимі онлайн за лічені хвилини. Перевіряйте свої відповіді до завдань ДПА прямо на уроці при вирішенні спірних питань. 

Збережи в закладки
ОлиФка 30108 26.04.2018 12:49
avatar
buttons