ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Історію України можна назвати чи не найцікавішим предметом шкільної програми, адже, скільки всього про наш народ у різні часи можна дізнатись, відвідуючи ці уроки. В дев'ятому класі учні будуть здавати безліч іспитів, серед них буде історія. Для підготовки до державної підсумкової атестації створені спеціальні збірники завдань для підсумкових контрольних робіт ДПА Історія України 9 клас 2017 видавництва Підручники і посібники. Вони містять 14 варіантів завдань, за якими буде проводитись іспит. Також на нашому сайті ви зможете відкрити не лише збірники завдань, а й переглянути відповіді до них абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. На сайті розміщено посібники за різними авторами та видавництвами, на всі предмети шкільної програми. Знайди та відкрий той, що потрібен саме тобі та користуйся із задоволенням.

Збережи в закладки
ОлиФка 19812 26.04.2018 09:56
avatar
buttons