ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості предметів властивий той факт, що стосовно них проводять часто державну атестацію, на якій учням необхідно відповідати на складні запитання і виконувати не простіші завдання. І тому, учням необхідно якомога ретельніше готуватися до таких атестацій. І для отримання бажаних результатів був створений наш сайт, який також підготував для учнів Збірник завдань Історія України 9 клас Гук О.І. ДПА 2018. З допомогою даного збірника учні зможуть грунтовно готуватися до атестації з даного предмету, на якій виконають всі поставленні завдання правильно. Тому, якщо учні бажають отримати лише відмінні оцінки з ДПА 2018 з історії України, тоді учні повинні використовувати представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 3344 26.04.2018 21:35
avatar
buttons