ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Історія включає в себе вивчення велику кількість різних дат, подій і біографій персонажів. Але потрбіно розуміти, що в основному вивчення даного предмету проводиться протягом декількох класів. А ось державна підсумкова атестація вимагає від себе знання матеріалу декількох класів. І тому учням важко підготуватися до ДПА з історії України, але якщо учні не використовують хороший посібник. На нашому сайті ми розмістили саме такий необхідний для учнів Збірник завдань Історія України 9 клас Пометун О.І. Державна підсумкова атестація 2016, який на своїх сторінках містить типові завдання і запитання. І знаючи, що чекає на ДПА 2016 учні зможуть ретельно підготуватися і бути готовими до різних завдань. І якщо учень хоче якісно підготуватися до атестації, тоді без даного збірника йому не обійтись.

Збережи в закладки
Dead_memories94 14923 18.08.2018 01:22
avatar
buttons