ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Історія Україним містить в собі багато теоретичного матеріалу, вивчення якого навіть на уроках являється трудомістким. Але для більшості учнів після дев'ятого класу необхідно буде проходити державну підсумкову атестації з даного предмету. І для якісної і грунтовної підготовки до цього учням наш сайт рекомендує використовувати посібник Збірник завдань Історія України 9 клас Власов В.С. ДПА 2018  який містить в собі типові запитання і завдання, які учнів чекають на самій атестації. І знаючи які завдання чекають на учнів, вони зможуть досконало підготуватися до ДПА 2018 року. І учні гарантовано отримають лише відмінні оцінки за виконання атестації, що являється бажаним результатом для кожного. Використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 7199 25.04.2018 14:32
avatar
buttons