ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Державна підсумкова атестація являється не простим процесом для учнів, особливо з математики. І тому учням завжди необхідно якісно готуватися до таких атестації, тому що вона вимагає від себе знання великого обсягу матеріалу. Так, якщо учні бажають на відмнно виконати атестацію, необхідно використовувати посібник Підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас Березняк М. ДПА 2018, який містить в собі багато варіантів завдань, що дозволить учням пізнати що їх чекатиме на офіційній ДПА 2018. І навряд чи різні посібники і довідники дозволять якісно підготуватися до атестації, тому краще одразу використовуйте представлений посібник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Отримання відмінних оцінок з ДПА можна гарантувати лише за допомогою даного посібника.

Збережи в закладки
Paul_G_ 21713 25.04.2018 17:29
avatar
buttons