ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Учні вже з недавнього часу задумуються, що вже потрібно готуватися до державної підсумкової атестації з математики. Адже матеріалу багато, який потрібно повторити, або навіть і вивчити. Тому підготовку до атестації потрібно розпочинати вже з сьогоднішнього дня. А допомогти в підготовці зможе використання Підсумкові контрольні роботи Математика 9 клас Державна підсумкова атестація 2016, який в собі містить завдання. І потренувавшись виконувати ці завдання, учень тим самим повторює матеріал і готується одночасно. І вже після використання учень буде здивований, наскільки швидко можна підготуватися до ДПА 2016 і при цьому не прикладати великих зусиль. І тому, якщо учні раніше шукали даний збірник в магазинах і купували його за великі кошти, то відтепер учень має доступ до нього абсолютно безкоштовний.

Збережи в закладки
Dead_memories94 98964 24.05.2018 13:29
avatar
buttons