ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Учні дуже багато часу витрачають на пошуки різних посібників для ДПА, а могли б цей час виділити для підготовки до цих саме ДПА. Так, для учнів  дев'ятого класу наш сайт підготував Розв'язки до підсумкових контрольних робіт ДПА 2018 Математика 9 клас Березняк М., які допоможуть учням досконало опанувати предмет і тим самим роз'яснити алгоритм виконання типових завдань. Таким чином, не потрібно витрачати час і сили на пошук різних посібників і довідників для підготовки до ДПА 2018. Враховуючи, що дані відповіді доступні на нашому сайті абсолютно безкоштовно, тоді це дозволить учням не лише заощадити час і сили, але й кошти. Тому, не потрібно чекати і щось думати, а одразу використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно бекоштовно.

Збережи в закладки
Paul_G_ 23315 25.04.2018 00:55
avatar
buttons