ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для більшості учнів такий предмет як математика являється дуже важким і вимагає від себе дуже багато сил і часу. Особливо важкість учнів відчувають коли необхідно виконувати різні завдання ДПА.І до такої атестації необхідно подетально готуватися за допомогою не різних довідників, а з участю нашого сайту. Так, наш сайт підготував для учнів Відповіді до атестаційних письмових робіт ДПА 2018 Математика 9 клас Істер О.С., які будуть корисним помічником під час підготовки до ДПА 2018. Тому, маючи такі відповіді, учні зможуть правильно виконати всі поставлені завдання, відповісти навіть на найскладніші запитання. І в результаті такої співпраці з даними відповідями учні отримають лише відмінні оцінки. Використовуйте представлені відповіді на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 10410 25.04.2018 14:22
avatar
buttons