ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Придбай повну версію!

 

Не виходить оплатити? Бажаєш оплатити на карту Приват? Напиши нам vk.com

В цьому навчальному році школярам доведеться здавати іспити, що покажуть справжні знання учнів за 9 років навчання у школі. Допомогти у підготовці до екзаменів допоможе наш портал, де розміщено Відповіді до ДПА математика 9 клас 2017 (Підручники і Посібники), Розв'язки + чернетки. Вирішуйте складні задачі та рівняння та перевіряйте у розв'язнику за лічені хвилини. Також з'явилась можливість відкрити посібник з відповідями з вашого мобільного пристрою та користуватись ними у будь-якому зручному місці. Сайт працює в режимі онлайн абсолютно безкоштовно, попередня реєстрація також відсутня. Готуйтесь до державної підсумкової атестації з математики легко та із задоволенням. Ми завжди раді вам допомогти.


Збережи в закладки
admin_dpa 69388 20.04.2018 23:21
avatar
buttons