ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ПРИДБАЙ ПОВНУ ВЕРСІЮ!

 

Не виходить оплатити? Бажаєш оплатити на карту Приват? Напиши нам vk.com

Багато хто з учнів готуються до державної підсумкової атестації з математики за допомогою різних підручників і довідників. Але при такій підготовці для учнів необхідно буде дуже багато часу. Та і опанувати весь матеріал математики за лічені місяці майже нереально. І тому наш сайт підготував для учнів різні збірники завдань і відповіді до них, з допомогою яких учні зможуть швидко і якісно готуватися до державної підсумкової атестації з математики. Представляємо вашій увазі Відповіді до Збірник завдань Математика 9 клас ДПА 2016 авторів Корнієнко Т.Л., Фіготіна В.І., які будуть корисними при підготовці до ДПА 2016 з математики. На сторінках даного посібника учні зможуть знайти відповіді до завдань збірника з підготовки до ДПА. І тому, не потрібно думати, а вже використати представлені відповіді і якісно виконати державну підсумкову атестацію з математики.

Збережи в закладки
Dead_memories94 122152 20.04.2018 23:11
avatar
buttons