ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Сам по собі предмет математика дуже складаний для розуміння учням всіх класів, які і під час навчання не все розуміють по матеріалу предмету. Особливо для таких учнів важко готуватися до контрольних робіт, не те що до державної підсумкової атестації з математики. Але не потрібно поспішати в пошуках репетиторів, послуги яких дорого коштують. Повноцінною заміною репетиторів стане Збірник завдань для державної підсумкової атестації 2015 9 клас з математики, який містить в собі весь необхідний для підготовки матеріал.   І вже з початку роботи з даним збірником, учень зрозуміє наскільки легко і швидко можна підготуватися до іспиту з такого складного предмету як математика. Також, окрім математики, на нашому сайті розміщені ДПА і до інших предметів.

Збережи в закладки
Dead_memories94 131069 20.09.2018 21:55
avatar