ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Погодьтесь, що математика ніколи не була простим предметом. Труднощі виникають на кожному кроці, адже запам'ятати цю величезну кількість формул та теорем дуже складно. Наших дев'ятикласників у цьому році очікує державна підсумкова атестація, де школярі здаватимуть іспити з багатьох предметів, в тому числі і з математики. Для того, щоб підготуватись до іспиту, розроблені спеціальні збірники завдань за різними авторами, у нас на сайті можете знайти будь-які з них. Просто знайдіть на нашому порталі Збірник завдань для атестаційних письмових робіт ДПА 9 клас Математика 2017 О.С. Істер, О.В. Єргіна за видавництвом Генеза  у режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Відкривайте потрібні вам посібники зі всіх пристроїв, де підключений Інтернет, попередня реєстрація на сайті також відсутня. Готуйтесь до шкільних іспитів із задоволенням.

Збережи в закладки
ОлиФка 45172 20.04.2018 14:13
avatar
buttons