ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Математика є чи не найскладнішим предметом шкільної програми, який школярі починають вивчати змалечку. Вже в 9 класі їм прийдеться здавати іспити з багатьох основних предметів. До математики потрібно готуватись особливо зосереджено, адже вона містить багато формул, теорем та доведень, їх вивчення займає деякий час. Для кращої підготовки до державної підсумкової атестації розроблені спеціальні збірники завдань за різними видавництвами, їх всі ви зможете знайти у нас на сайті. Відкривайте збірник завдань ДПА 2017 Математика 9 клас видавництва Освіта В.Г. Бевз, Д.В. Васильєва у режимі онлайн безкоштовно. Цей збірник містить 10 контрольних робіт у двох варіантах. В свою чергу, кожна контрольна робота складається з трьох частин. Розв'язуйте завдання з цих посібників та перевіряйте відповіді у нас на сайті за лічені хвилини. 

Збережи в закладки
ОлиФка 34743 25.04.2018 14:57
avatar
buttons