ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

vitiacraft, savschuk, bogdan2201110

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

В кінці цього навчального року всі дев'ятикласники будуть здавати шкільні іспити з основних предметів. Предметів немало, а тому, і на підготовку до них буде йти багато часу. Щоб справитись зі всім вчасно учням пропонується повторювати весь пройдений матеріал за збірниками завдань, разом з якими є і розв'язники. Знайти їх в режимі онлайн ви зможете у нас на сайті, в розділі збірник завдань до Підсумкових контрольних робіт ДПА Математика 9 клас 2017 року за видавництвом Підручники і посібники. Також можна відкрити ще збірники за минулі роки, щоб потренуватись вирішувати подібні завдання. Все повністю безкоштовно та без реєстрації, відкрийте та користуйтесь з розумом. Відповіді до кожного посібника також є в режимі онлайн, які зроблені повністю вірно та перевірені спеціалістами своєї справи.

Збережи в закладки
ОлиФка 86673 24.05.2018 14:26
avatar
1
Хочу списати плмзз
avatar
buttons