ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

В 9 класі всі школярі пишуть державну підсумкову атестацію з основних предметів. Справитись з підготовкою до іспитів у цей складний період життя допоможе наш портал, де розміщено збірники завдань та відповіді до них з багатьох предметів. Також тут у режимі онлайн ви зможете знайти збірник завдань для проведення ДПА Математика 9 клас 2017 видавництва Ранок. Цей збірник складається з 15 рівноцінних варіантів, докладних рекомендацій щодо оцінювання, тренувальних завдань за курсом математики 5-9 класів, бланків відповідей та додатку, що містить 2 додаткові варіанти і критерії оцінювання. На сайті також можна знайти збірники з математики всіх інших видавництв, за якими здійснюється підготовка до державної підсумкової атестації у школах нашої країни. Знайдіть той, за яким готуються у вашій школі.

Збережи в закладки
ОлиФка 31583 20.04.2018 14:40
avatar
1
Скажите пожалуйста,сколько будет баллов,если сделал правильно все кроме 10,15,16,18?Хочу восьмерочку хотябы(
avatar
buttons