ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Всім учням відомо, що в кінці дев'ятого класу їм необхідно буде виконувати державну підсумкову атестацію з декількох предметів. І звичайно з цих предметів найпроблематичнішим буде математика. І тому учням треба якомога краще підготуватися до цього предмету. Таким чином, наш сайт підготував для учнів Збірник завдань ДПА 2018 Математика 9 клас Істер О.С. Генеза, який містить в собі типові завдання. І тепер, маючи такий збірник, учні зможуть опанувати все необхідне для правильного виконання всіх поставлених завдань. І не потрібно використовувати різні посібники і довідники для підготовки до ДПА 2018, а використовуйте одразу представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Зробіть підготовку якісною і досконалою.

Збережи в закладки
Paul_G_ 56449 20.04.2018 19:56
avatar
buttons