ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Для учнів найважчим предметом вже з молодших класів вважається математика, яка міститьв собі багато складного теоретичного матеріалу, різні формули і алгоритми, трудомісткі завдання і задачі. І тому у учнів часто виникають певні труднощі з вивченням представленого предмету. Але потрібно розуміти, що по закінченню дев'ятого класу учням необхідно проходити державну атестацію з даного предмету, на якій не можн припускатися помилок. Тому, як би учням не було важко вивчати такий предмет, але для підготовки рекомендуємо використовувати Збірник завдань Математика 9 клас Бевз В.Г. ДПА 2018, який містить в собі типові завдання, які чекають учнів на ДПА. Тому, не варто використовувати різні довідники і підручник, а використовуйте представлений збірник на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 6946 25.04.2018 23:23
avatar
buttons