ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Багато учнів навіть не підозрюють які завдання їх чекають на ДПА 2016 з математики, і тому важко підготуватися до неї. Але якщо раніше учням необхідно було знаходити різні довідники, то тепер все стало простіше. А простота полягає в тому, що на нашому сайті розміщений Збірник завдань Математика 9 клас Істер О.С. ДПА 2016, який допоможе учням підготуватися до атестації. А враховуючи те, що багато учнів після завершення дев'ятого класу йдуть в різні коледжі, то написання на відмінну оцінку державної підсумкової атестації необхідне для них. Тому даний збірник буде самим кращим варіантом, з допомогою якого учні можуть якісно підготуватися до ДПА 2016 і отримати за неї відмінну оцінку. НАвіть якщо до цього учні взагалі не розуміли математику, то збірник змінить цб ситуацію і учні будуть виконувати завдання легко і швидко.

Збережи в закладки
Dead_memories94 160229 20.04.2018 17:05
avatar
buttons