ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Часто учні витрачають багато часу на те, що шукають необхідні збірники завдань для підготовки до державної підсумкової атестації з математики. Але не потрібно витрачати і так дороцінний час на пошуки, адже наш сайт містить Збірник завдань Математика 9 клас Мерзляк А.Г. Державна підсумкова атестація 2017, 2016, який буде корисним для всіх учнів дев'ятого класу. На сторінках даного збірника учні зможуть знайти типові завдання, які будуть чекати учнів на офіційній ДПА 2017, 2016 з математики у дев'ятому класі. І тому не потрібно витрачати час і кошти, щоб придбати такий збірник в книжковому магазині. Можна одразу завітати на наш сайт і використати його в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. І готуючись з допомогою даного збірника, учні гарантують собі якісну і швидку підготовку до державної підсумкової атестації з математики у дев'ятому класі.

Збережи в закладки
Dead_memories94 115793 26.04.2018 20:32
avatar
buttons