ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ПРИДБАЙ ПОВНУ ВЕРСІЮ:

 

Не виходить оплатити? Бажаєш оплатити на карту Приват? Напиши нам Telegram

Як часто вам доводиться писати екзамен з правознавства в 9 класі? Відповідь очевидна існує лише один підсумковий екзамен з права який може викликати багато неприємностей. Саме для цього були розроблені повні відповіді до ДПА правознавство Т. О. Ремех 9 клас. В книзі зібрані детальні відповіді з поясненнями, що дозволить вам швидко і просто підготуватись до екзамену, не докладаючи зайвих зусиль. Відповіді до ДПА право 2014  9 клас письмова форма містять відповіді до тестової частини, та детальні відповіді до основної частини. Тож не вагайтесь та використайте дану книгу, щоб полегшити життя собі, та вашим батькам, а також покращити підсумкову оцінку.

Збережи в закладки
admin_dpa 41132 26.04.2018 16:31
avatar
buttons