ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ДПА правознавство 9 клас. Збірник для державної підсумкової атестації з правознавства допоможе вам вивчити предмет, та підготуватись до державної підсумкової атестації з правознавства 9 клас. Лише на нашому сайті ви зможете легко знайти відповіді на запитання та завдання ДПА правознавство 9 клас онлайн абсолютно безкоштовно. Книга стане в нагоді, як батькам так і вчителям та учням, адже кожен зможе самостійно підготуватись до державної підсумкової атестації та здати ДПА 2013 9 клас на відмінно.

Збережи в закладки
admin_dpa 23225 23.03.2018 18:09
avatar
6
вася кинь в1дповид1 сюда))
avatar
5
Я сам робив
avatar
4
дай силку Вася
avatar
3
ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄС, В МЕНЕ Є!
avatar
2
Допоможіть будь ласка найти відповіді!
avatar
1
а відповіді є?
avatar
buttons