ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Враховуючи те, що для учнів важко піддається вивчення такого предмету як українська література, аони потребують якісного посібника для підготовки до державної підсумкової атестації. І скільки б учні не шукали, але краще Підсумкові контрольні роботи Українська література 9 клас Державна підсумкова атестація 2016 не знайдуть. В даному посібнику учні зможуть знайти різнорівнені завдання, самостійне виконання яких допоможуть учням повторити весь пройдений матеріал. Так як учні раніше купували такого типу посібники, то тепер вони мають досутп до нього абсолютно безкоштовно. І підготовка до ДПА 2016 з української літератури буде найефективнішою з даним посібником, який дозволить учням  правильно виконати всі завдання і отримати відмінну оцінку з атестації.

Збережи в закладки
Dead_memories94 41577 23.03.2018 13:59
avatar
buttons