ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Багато хто з учнів дев'ятого класу для підготовки до ДПА 2015 з української мови користуються спеціальними збірниками завдань. Але багато хто з них навіть і не підозрює, що існують Відповіді до ДПА 2015 з української літератури 9 клас, які містять в собі відповіді і умови. З даним посібником учні зможуть за короткий час підготуватися до державної підсумкової атестаціїз української літератури і здати її на відмінно. А якщо учень під час підготовки до ДПА буде користуватися збірником завдань і даними відповідями , тоді ефективність підготовки збільшиться в багато разів. І тоді не буде потрібно повторювати вивчене декілька разів перед самим іспитом. Та і результат буде позитивним, а саме відмінна оцінка. І все це завдяки відповідям, які ми розмістили на нашому сайті. Просто завітайте на наш сайт і переглядайте в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без будь-яких реєстрацій.

Збережи в закладки
Dead_memories94 62956 23.03.2018 21:34
avatar
buttons