ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Наближаються шкільні іспити в 9 класі. На учнів покладається велика відповідальність, адже їм прийдеться здати багато екзаменів, щоб закінчити цей рік на хороші оцінки. У цей складний період життя вам допоможе наш сайт, де розміщені відповіді до підсумкових контрольних робіт українська література 9 клас ДПА 2017 [Підручники і посібники]. Вирішуйте самостійно завдання із збірників ДПА 9 клас 2017 та перевіряйте свої рішення разом з нами за лічені хвилини. Збірник з відповідями виконаний абсолютно вірно з врахуванням всіх вимог шкільної програми. Користуватись ними можна в режимі онлайн абсолютно безкоштовно з будь-якого пристрою, де є доступ до Інтернету. Відкривайте улюблений збірник відповідей у своєму смартфоні та готуйтесь до ДПА українська література навіть будучи не вдома.

Збережи в закладки
ОлиФка 49550 26.04.2018 16:35
avatar
buttons