ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Зазвичай, у багатьох учнів дев'ятого класу немає засобів по яких готуватися до ДПА з української літератури, адже уроки проходили майже завжди в усній формі і записувалось дуже мало. Тому не потрібно панікувати а скористатися Збірник завдань для державної підсумкової атестації 2015 9 клас з української літератури, який містить в собі всю необхідну інформацію, яку необхідно знати на іспит з даного предмету. І вже після того, як учень розібрав і запам'ятав всю інформацію даного збірника, він з впевненістю може йти на іспит і не хвилюватися за його результат. Та й підготовка до ДПА 2015 з даним збірником завдання не буде займати багато часу і вимагати багато зусиль. Даний збірник доступний для кожного в будь-який час, для цього лише потрібно доступ до мережі інтернет і адрес нашого сайту.

Збережи в закладки
Dead_memories94 33789 23.03.2018 21:44
avatar
buttons