ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.


Збірник завдань для ДПА українська література 9 клас завжди доступна для вас онлайн абсолютно безкоштовно. Тільки на нашому сайті ви знайдете ДПА українська література 9 клас 2014. Завдяки унікальній функції друку сторінок ви завжди можете роздрукувати потрібну вам сторінку та зручно користуватись завданнями ДПА українська література 9 клас. Також ви завжди можете онлайн переглянути весь посібник з вашого мобільного, планшету, чи компютеру. Дана книга підійде не лише батькам та учням, але і вчителям, що прагнуть дозволити своїм учням підготуватись до здачі підсумкового контролю з української літератури на належному рівні. Тому бажаємо вам успішно здати ДПА 2014 та отримати найвищі бали.


Збережи в закладки
admin_dpa 53717 23.03.2018 22:35
avatar
buttons