ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

ДПА українська література 9 клас 2013 рік. Тільки на нашому сайті ви зможете відшукати збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури 9 клас 2013 абсолютно безкоштовно. Збірник допоможе батькам, учням, вчителям, адже в ньому зібрано абсолютно всі завдання для державної підсумкової атестації з української літератури 9 класу. Ви зможете легко підготуватсь до здачі підсумкового контролю з української літератури, який ви будете здавати Усно за білетами, або письмово за посібником.

Збережи в закладки
admin_dpa 18292 23.03.2018 13:37
avatar
buttons