ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Готуйтесь до шкільних іспитів у 9 класі на нашому порталі, де розміщено збірники завдань з відповідями до них, навчальні посібники для підготовки та ще багато чого іншого. Використовуйте збірник завдань до Підсумкових контрольних робіт ДПА Українська література 9 клас 2017 за видавництвом Підручники і посібники. Він складається з 20 варіантів однакової складності. Кожний варіант містить тестові завдання та більш творчі запитання, де потрібно буде обдумати і розписати відповідь. Вирішуйте складні завдання, а потім перевіряйте їх у збірнику відповідей, які також можете знайти на нашому сайті в режимі онлайн. Всі посібники доступні повністю безкоштовно й навіть без попередньої реєстрації. Користуйтесь ними в своє задоволення та економте ваш вільний час, щоб підготуватись до іспитів якнайкраще.

Збережи в закладки
ОлиФка 53029 26.04.2018 11:13
avatar
1
Дякую тим хто виклав цей збірник, якби не він ДПА я не написав би.
avatar
buttons