ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

 
ДПА українська мова 9 клас в 2015 році представлена у вигляді диктанту. Збірник диктантів для проведення державної підсумкової атестації в 2015 році допоможе вам швидко і якісно підготуватись до здачі підсумкового іспиту. В книзі наведено 45 текстів диктантів, матеріал для підготовки до підсумкової контрольної роботи, та критерії оцінювання. Також тут ви знайдете короткий довідник з української мови, який допоможе вам швидко повторити потрібні правила та закони, щоб не допустити помилок під час написання диктанту. Відповіді ДПА українська мова 2015 чудова нагода заздалегідь підготуватись до державної підсумкової атестації та написати диктант на відмінно! Який диктант буде на ДПА українська мова 9 клас? на це питання ви дізнаєтесь відповідь прямо в день проведення підсумкової атестації.

Збережи в закладки
admin_dpa 30490 23.03.2018 14:15
avatar
buttons