ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Як відомо, державна підсумова атестація з української мови відрізняється своїм завданням від інших предметів. Так, ДПА з української мови буде у вигляді написання диктанту. Але не потрібно розслаблятися , і думати що це легко. Адже для того, щоб написати відмінно диктант потрібні знання всіх правил пунктуації, написання слів і т.д. Тому щоб не ризикувати, краще скористатися Збірник диктантів для ДПА 2015 з української мови 9 клас, в якому розміщені зразки диктантів, які учні можуть писати на ДПА 2015 з української мови. Всі диктанти даного посібника написані з дотриманням всіх правил, і в такому випадку, учень може переглянути всі диканти і зрозуміти всі аспекти написання диктанту. Наявність даного збірника в учня- це вже гарант відмінного написання іспиту. Тому готуйтесь до державної підсумкової атестації з даним посібником. І використовувати іншу додаткову літературу немає потреби. Всю підготовку забезпечить даний збірник диктантів з української мови.

Збережи в закладки
Dead_memories94 65933 23.03.2018 16:59
avatar
buttons