ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Вже давно не міняється той факт, що на державній пісумковій атестації з української мови учні пишуть диктант. Але як показує практичка, без помилок написати диктант дуже важко. Адже для цього необхідно знати багато правил і винятків. І для того, щоб якісно і грунтовно готуватися до атестації наш сайт підготував Збірник диктантів Українська мова 9 клас Авраменко О. ДПА 2018 Грамота, який містит в собі збірку диктантів, один серед яких буде винесений на ДПА 2018. І не потрібно опрацьовувати багато різних посібників і довідників, а використовуйте для підготовки представлений збірник. І не потрібно купувати його в книжкових магазинах, а використовуйте його на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Здавайте ДПА 2018 лише на відмінні оцінки.

Збережи в закладки
Paul_G_ 71786 26.04.2018 00:42
avatar
buttons