ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Кожен рік на учнів дев'ятого класу чекає державна підсумкова атестація з української мови. В основному така атестація проходить у вигляді написання диктантів. Але щоб бути готовим до будь-якого диктанту потрібно при підготовці використати Збірник диктантів Українська мова 9 клас Авраменко О.М. Державна підсумкова атестація 2016, який містить в собі зразки текстів, які учням можуть трапитись на атестації. І тому, маючи даний збірник у використанні учень отримує можливість якісно підготуватися до ДПА 2016 з української мови. І написання диктанту у таких учнів буде без єдиної помилки і на відмінну оцінку. Тому, не гайте час і одразу використовуйте даний збірник онлайн абсолютно безкоштовно і впевнено зможете йти на ДПА і отримувати відмінну оцінку.

Збережи в закладки
Dead_memories94 203729 26.04.2018 14:28
avatar
buttons