ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Диктант для наших школярів - давно вже не новинка, вони їх пишуть майже з першого класу, тому всі звикли до такого роду завдань. Але вже в 9 класі їх очікує іспит з української мови, де учні будуть писати диктант. Щоб бути готовими до цього, потрібно практикуватись. Наш сайт пропонує збірник диктантів Українська мова 9 клас Авраменко О.М. Державна підсумкова атестація 2017 в режимі онлайн, що доступний в будь-який час абсолютно безкоштовно. Попередня реєстрація на сайті також відсутня. Просто зайдіть зі свого ПК, ноутбука або ж мобільного пристрою на наш портал, виберіть там ДПА 9 клас, предмет українська мова та той збірник з диктантами того автора, що потрібен саме вам. Також для перегляду доступні збірники за минулі роки, тренуйтесь у своє задоволення та здавайте іспити на найкращі оцінки. 

Збережи в закладки
ОлиФка 122390 26.04.2018 14:30
avatar
buttons