ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Такий предмет як українська мова являється одним і основних предметів в шкільній програмі, так як вивчається кожний навчальний рік. І з часом учням приходиться виконувати не лише контрольні роботи з даного предмету, але й державну атестацію. І така атестація з української мови завжди проходить в формі написання диктанут. І учні вважають що простішого немає ніж написання диктанту, але це так. Тому що для написання диктанту учням необхідно володіти всіма правилами письма, і також використовувати Збірник диктантів Українська мова 9 клас Білецька О. ДПА 2018, який наш сайт підготував для простішої підготовки до ДПА. І вже не потрібно купувати такий збірник в магазині, а одразу використовуйте його на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Збережи в закладки
Paul_G_ 13255 25.04.2018 14:37
avatar
buttons