ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Готуватися до державної підсумкової атестації з української мови не так і просто для учнів. Адже для цього необхідно опрацювати багато різних правил написання і інших правил. А той факт, що атестація проводиться у вигляді написання диктанту не поегшує підготовку. І тому учням необхідно отримати хороший збірник творів, які можуть потрапити на атестацію з української мови. І такий засіб розміщений на нашому сайті, а саме Збірник диктантів Українська мова 9 клас Державна підсумкова атестація 2016. Даний збірник дозволить учням ознайомитись з диктантами, які можуть потрапити на ДПА 2016 з української мови. Учні можуть проаналізувати кожен твір, і розглянути як правильно його написати. Підготовка з даним збірником буде найефективнішою і не займе багато часу у учнів. 

Збережи в закладки
Dead_memories94 89883 25.02.2018 11:46
avatar
buttons