ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

В дев'ятому класі всі учні пишуть шкільні іспити, тобто державну підсумкову атестацію. Підготовку до неї потрібно починати з перших днів навчання, тому що, екзаменів дуже багато і щоб повторити весь пройдений у школі матеріал знадобиться деякий час. Для полегшення підготовки до цього етапу розроблені спеціальні посібники. Наш портал пропонує велику кількість навчальних збірників з багатьох предметів та ще й відповіді до них у режимі онлайн. Відкривайте збірник диктантів ДПА Українська мова 9 клас 2017 О.В. Єременко, А.В. Лупійчук (Освіта) абсолютно безкоштовно та готуйтесь до ДПА з української мови. Збірник складається з 50 диктантів, орфографічного та пунктуаційного тренінга та кількох текстів для самостійного опрацювання з ключем до них. Готуйтесь до іспитів самостійно, ми завжди раді вам допомогти. 

Збережи в закладки
ОлиФка 19269 25.02.2018 10:10
avatar
buttons