ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
В якому класі ви навчаєтесь? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Українська мова - основний предмет всіх школярів України. Як багато цікавого та потрібного у житті вчить нас цей предмет, бо ж знання правил правопису потрібне нам змалку і є основою у дорослому житті. У дев'ятому класі учні здають письмовий іспит з української мови, що подається у вигляді диктанту. Для підготовки до нього розроблені спеціальні збірники диктантів. На нашому сайті розміщені абсолютно всі посібники, за якими готуються у школах нашої країни. Зокрема, збірник диктантів Українська мова 9 клас Державна підсумкова атестація 2017 (Підручники і посібники), що доступний кожному в режимі онлайн навіть без попередньої реєстрації повністю безкоштовно. Тренуйтесь вдома, адже цей збірник складається зі 100 диктантів однакового обсягу та складності та здавайте ДПА тільки на відмінні оцінки.

Збережи в закладки
ОлиФка 55781 26.04.2018 10:31
avatar
buttons