ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Як відомо, такий предмет як українська мова являється основним серед усіх, тому і вивчається в кожному класі. Але періодично учням необхідно проходити підсумкову атестацію з даного предмету. І в основному така перевірка проходить у вигляді написання диктанту, що вимагає від учнів знання правил написання, тощо. І тому, щоб учні змогли написати диктант безпомилково, незважаючи на складність тексту, наш сайт підготував для учнів посібник Збірник диктантів Українська мова 9 клас Єременко О.В. ДПА 2018. З допомогою даного посібника учні гарантовано напишуть диктант з дотриманням усіх правил і без помилок. Тому. не потрібно шукати такий збірник для ДПА 2018 на полицях бібліотеки, а одразу використовуйте його на нашому сайті в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Збережи в закладки
Paul_G_ 3730 25.04.2018 22:22
avatar
buttons