ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

Державна підсумкова атестація 2019

 • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Державної підсумкової атестації, затративши мінімум зусиль та часу.

 • До ваших послуг найпопулярніші збірники завдань державної підсумкової атестації за кілька останніх років, затверджені Міністерством освіти і науки України, та відповіді до них

 • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись до підсумкової атестації - ДПА та здати її на відмінно.

Скачать бесплатно браузер Opera 2018 VPN для Windows 7, 8, 10 или Android

Cкачать бесплатно Опера 2018 VPN для Windows 7,8,10

Основные возможности современного браузера Опера 2018 для Windows 7,8,10:

 • Встроенный BitTorrent. Скачивай любые файлы в любом количестве при помощи торрент технологии

 • Почтовый клиент прямо в браузере. Вам больше не понадобится дополнительная программа для работы с POP3/SMTP.
 • Никаких сторонних ftp-клиентов. Забудь о сторонних ftp программах, грузи все файлы на любой сервер не покидая браузер.
 • Менеджер загрузки файлов созданный для людей которые ценят свое время (пауза, докачка после обрыва и тд.).
 • Уникальная возможность навигации жестами при помощи мышки.
 • Блокируй рекламу и любой контент прямо из браузера, без сторонних разрешений.

Opera русская версия - самый популярный браузер в Украине и Рунете. Этот браузер заслужил свою популярность среди украинских пользователей на протяжении многих лет. Опера 2018 скачать бесплатно можно скачать перейдя по прямой ссылке прямо на нашем сайте, столько функций вы еще не видели в одном браузере, которые пользователь использует в сети интернет каждый день. Браузер Опера обновился, и теперь представляет собой большой спектр необходимых пользователям функций, для комфортного серфинга в интернете. Один из лучших браузеров 2017 года. В Опера для компьютера Вы найдете столько уникальных функций, которых нет ни в одном из браузеров: менеджер паролей, вкладки, шифрование, визуальные закладки, восстановление предыдущего сеанса, навигация жестами, встроенный блокировщик всплывающих окон и тд.

Скачайте файл по прямой ссылке (проверено на вирусы):

 • Лицензия: Бесплатная
 • Продукт: Браузер
 • Тип: Opera
 • Система: Windows Xp, 7,8,10 | Adnroid
 • Требования: Отсутствуют

Підготовка до ДПА - державної підсумкової атестації ще не була такою простою. Ми розробили спеціальний сайт, який містить усі збірники завдань для підсумкової атестації 4 клас, 9 клас, та 11 клас. Відтепер ви можете зекономити власні кошти та час використовуючи онлайн плеєр книг. Відтепер вам не доведеться шукати годинами в інтернеті скачать збірник ДПА 2019,2018, 2017, 2016, 2015, 2014, або 2013 рік, ми зробили все за вас. Завдяки зручному і простому інтерфейсу сайту, з приємним дизайном ви швидко і легко відшукаєте потрібний збірник для державної підсумкової атестації з математики, української мови, української літератури чи з іншого предмету. Сайт містить відповіді до усіх збірників для підсумкової атестації попередніх років, та свіжі збірники завдань та відповіді, що полегшує вам підготовку. Тепер достатньо просто кілька разів перечитати збірник відповідей до ДПА щоб за короткий термін часу підготуватись до здачі підсумкових екзаменів. На сайті зібрано збірники ДПА з математики, української мови, читання 4 клас, що дозволить вам легко і якісно закінчити початкові класи та перейти в старші класи. Що стосується ДПА 9 клас кількість предметів з яких ми пропонуємо збірники завдань для державної підсумкової атестації та відповіді до них представлено для таких предметів: українська мова, математика, біологія, географія, іноземна мова (англійська мова, німецька мова),українська література, світова література та література національної меншини, історія України, всесвітня історія, правознавство, фізика, ДПА хімія, інформатика, ДПА Художня культура, російська мова (русский язык). Завдяки такому різновиду збірників завдань, підручників і посібників ми дозволили вам в найкоротший термін підготуватись до здачі підсумкової атестації на найкращі оцінки. Наша база постійно оновлюється і опрацьовується, аби ви отримали найсвіжіші відповіді до ДПА 4, 9, 11 клас. Поспішайте підготуватись до атестації разом з нашим сайтом, Та витрачайте більше вільного часу на себе, а не навчання. Сайт працює виключно для вас дорогі користувачі як новітня некомерційна онлайн бібліотека, будемо вдячні, якщо ви розкажете про нас своїм друзям та знайомим. Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань та успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу та здати ЗНО. Не забувайте про інші наші проекти: ГДЗ, ЗНО, Підручники онлайн.