ДПА

Державна підсумкова атестація

Наше опитування
ДПА - Державна підсумкова атестація 2016 якого предмету не вистачає найбільше? ?
Міні-чат
Статистика

У профільних класах (суспільно-гуманітарний напрям, правовий профіль) передбачаєтьсяпроведення державної підсумкової атестації з правознавства за "Збірником завдань для державної підсумкової атестації з правознавства. 11 клас" (авт. Ремех Т. О. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2013).

Збірник складається з 15 варіантів по 12 типових завдань у кожному. Завдання охоплюють усі розділи відповідної навчальної програми з правознавства для профільного рівня.

Тестові завдання та завдання із визначення понять передбачають відтворення учнями на репродуктивному рівні основних знань з предмета. Розкриття сутності правового принципу (формули, явища) має на меті виявити в учнів вміння критично аналізувати й синтезувати юридичну інформацію. Розв’язання правових ситуацій спрямоване на виявлення навичок учнів застосувати набуті в процесі вивчення предмета знання й уміння, а також представляти свої оцінні судження щодо правових подій та явищ.

Кожний варіант містить тестові завдання різних форм; завдання із визначення поняття; завдання на розкриття змісту правової формули/правового принципу чи правового явища; аналіз статті законодавчого акта; правову ситуацію.

Навчальні заклади визначають не менше десяти варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів менша десяти, кожен з них отримує окремий варіант.

На виконання завдань відводиться 90 хвилин. Відповіді на тестові завдання (1-8) слід заносити в спеціальний бланк, а завдання (9-12) записувати на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу.


Збережи в закладки
admin_dpa 5393 09.08.2022 21:15
avatar